Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» здобула кубок Черкас

Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» здобула кубок Черкас

У фінальному матчі за Кубок міста, Академія “Черкаський Дніпро – Зоря” перемогла черкаський ” Цетус” з рахунком 4:0

У Черкасах добіг кінця щорічний футбольний турнір – за Кубок міста. У фінальному матчі, який  традиційно відбувався на Центральному стадіоні, Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» змагалася з черкаським «Цетусом» – багаторазовим володарем  цього Кубку. Результат матчу – 4:0 на користь юніорів Академії, дозволив не лише назавжди вписати назву нашого футбольного клубу в спортивну історію міста, але й додав команді гарного настрою та впевненості у власних силах.

Попередня зустріч з досвідченим «Цетусом» відбулася  близько двох років тому й закінчилася  для дніпрян поразкою. Тому команда була серьйозно налаштована на боротьбу.  Хоча якраз ця перемога, як прокоментували у тренерському штабі, «далася легко».

Відкрити рахунок Академії вдалося вже на першій хвилині матчу – першим у воротах противника розписався Липовий, який вдало прийняв пас і відправив м’яч у сітку опонентів. Але він на цьому не зупинився, і на старті другої половини тайму, на 29-й хвилині, знову поцілив в ворота «Цетуса». Таким чином, лише за перші 30-ть  хвилин матчу, Андрій Липовий спромігся оформити дубль. Авторами ще двох голів стали Нікішов та Давиденко (75 та 77 хвилини відповідно). Попри всі зусилля,  «Цетусу» не вдалося засмутити голкіпера Марченка – до кінця матчу рахунок так і залишився «сухим» – 4:0. Ця перемога ще раз засвідчила, що у команди майстрів «Черкаського Дніпра» підростає перспективна заміна.