В. Лашкул: команду ОПФК “Черкащина” очолив А. Безсмертний, в подальшому можливі й інші сюрпризи

В. Лашкул: команду ОПФК “Черкащина” очолив А. Безсмертний, в подальшому можливі й інші сюрпризи

У результаті жеребкування календаря матчів Чемпіонату України з футболу у Другій лізі сезону 2020/21 команда “Черкащина” змушена була пропустити стартовий тур. Проте це пішло на користь та надало можливість засновникам та генеральному директору клубу Юрію Колеснику «зібрати уламки команди», які залишили після минулого сезону горе-інвестори Петро Іванов з партнерами та Андрій Горельцев – почесний президент клубу, та «зшити» нову юридичну особу-правонаступника.

Попри всі складнощі, команда 12 вересня все ж вийде на  дебютний матч, який відбудеться в межах історичного черкаського дербі. Це робить старт сезону для «Черкащини» та її вболівальників вкрай принциповим.

Ситуацію коментує В.Г.Лашкул,  який вже четвертий день перебуває у новому для себе статусі уповноваженої особи від власників.

«Наступний сезон для «Черкащини» та її вболівальників буде вирішальним,- переконаний Володимир Григорович. – Дійсно, команда пропустила перший тур, і тут футбольному клубу пощастило мати трохи більше часу, щоб переформатувати ситуацію у клубі і в команді.

Адже, на жаль, інвестори, які опікувалися командою в сезоні 2019/20, не досягнувши позитивного результату, просто кинули команду напризволяще і відмовилися від подальшої співпраці. Більшість гравців отримали статус вільних агентів. За інформацією, якою я володію, інвестори все ж мають намір повністю розрахуватися з гравцями за їх роботу. Але на договірних відносинах вони залишили нам лише сім футболістів.

Тому потрібні були титанічні зусилля для збереження команди і забезпечення її участі у чемпіонаті України сезону 2020/21.  «Перш за все треба було вирішити питання щодо головного тренера команди. Адже разом із гравцям пішов і Денис Маринчук. Тому ми безмежно вдячні Анатолію Безсмертному (на фото), який у цій складній ситуації погодився очолити команду «Черкащина» та особисто взяти участь у її оновленні. У результаті зараз під його орудою команда вже зібралася на свій перший навчально-тренувальний збір у Білозір’ї на навчально-спортивній базі Академії футболу і футзалу.

Хотів би подякувати Всеукраїнському об’єднанню «Черкащани», адже представники цієї політичної сили в такий відповідальний і важкий період історії ФК «Черкащина» знайшло можливість підставити плече футбольному клубу.

В свою чергу ми змогли повернути до співробітництва компанію «Імперія яхт». Цей бренд зараз має міжнародну реєстрацію в Європейському Союзі.

Впевнений, що не відмовиться від підтримки клубу і ПрАТ «Новокаховський річковий порт». Базуватиметься команда на території Білозірської ОТГ. Тут у її розпорядженні гостинно наданий навчально-тренувальний комплекс зі стадіоном “Зоря”. На ньому ж 12 вересня відбудеться історична подія – перше черкаське дербі. Схрестять ноги “Черкащина” та команда МСК “Дніпро”. Початок матчу о 18:00.

Ми запрошуємо вболівальників Білозірської громади та сусідів з міста Сміла, Степанківської та Русько-Полянської ОТГ, селищ Дубіївка та Ірдинь. Будемо раді, звичайно, і вболівальникам МСК «Дніпро» зі столиці області міста Черкаси», – говорить пан Володимир.

– Згідно з регламентом УАФ стадіон у Білозір’ї не внесений до списку арен, де можуть проводити матчі команди Прем’єр-Ліги. То яка ж тоді перспектива у команди, до чого вона прагнутиме?

– Дійсно, це-правда. Але ж «Черкащина» поки в Другій Лізі!? Сподіваюся, що до того часу, коли одна з черкаських команд МСК «Дніпро» або «Черкащина» отримає путівку до Прем’єр-Ліги, в області в цілому зміниться ставлення до професіонального футболу. А стадіон «Центральний» Черкаської міської ради відповідатиме регламентним нормам УАФ щодо проведених матчів Прем’єр-Ліги і ваше питання буде вже не на часі. А поки ми працюємо.

Минулого тижня голова Білозірської ОТГ В.Міцук провів нараду з питань реконструкції стадіону «Зоря». Вона відбулася прямо на футбольному полі цього стадіону і участь в ній взяв, в тому числі, керівник ПрАТ «Черкасицивільпромпроект» А.Нагорний. Ми розраховуємо, що незабаром буде відпрацьований проект реконструкції з добудовою спортивного залу для місцевої середньої школи та додаткової трибуни для глядачів в межах стадіону.

Надіюся, що цьому проекту знайдеться місце і в програмі Велике будівництво, яким так опікується президент України Володимир Зеленський»,- резюмував Володимир Лашкул  

Нагадаємо, що МСК “Дніпро” у першому турі дебютував у Другій лізі, в домашніх стінах поступившись “Металу” із Харкова 0:4.

Пресслужба ФК «Черкащина»

No Comments

Add your comment