Звернення до Черкаського міського голови: чи гратиме команда-майстрів ОПФК “Черкащина” на стадіоні Центральний за підтримки місцевої громади

Засновники ОПФК “Черкащина” просять сприяти наданню Центрального стадіону Черкас для проведення домашніх матчів однойменної команди майстрів Першої ліги ПФЛ України

“Засновникам ОПФК “Черкащина” відоме позитивне ставлення міського голови Черкас Анатолія Бондаренка до команди «Черкащина». Адже ще зовсім недавно він публічно заявив через ЗМІ про бажання зберегти команду і знайти шляхи для подальшого розвитку футболу у Черкасах та області. Про практичні кроки Виконкому міської ради щодо підтримки спорту цілому свідчить і створення комунального закладу МСК «Дніпро». Його аматорська команда на сьогодні є одним із претендентів на отримання професіонального статусу і представлення бренду МСК «Дніпро» наступного сезону у Другій лізі чемпіонату України.

Уявіть собі, що уже у вересні-жовтні цього року місто Черкаси і область будуть представлені у професіональному футболі двома командами: МСК «Дніпро» – Друга ліга та «Черкащина» – Перша ліга.

Це буде те, чого вже довгі роки чекають прихильники футболу Черкащини. А це – ті ж виборці, що можуть сприяти або не сприяти членам Виконкому Черкаської міської ради збереження свого статусу на черговий термін.

Але, мабуть, у Черкасах є сили, що не бачать команду «Черкащина» в рідному місті. Вони проти здорової конкуренції між футбольними командами МСК «Дніпро» і ОПФК «Черкащина», і не розуміють, що конкуренція – це прогрес! А у спорті – це ще більше: це ще й крок до досягнення чергової вершини, побиття рекорду, це шлях для однієї з команд до Прем’єр-ліги українського футболу. Тому ми закликаємо, щоб Черкаська міська рада якомога швидше ухвалила рішення про надання команді майстрів «Черкащина» можливості проводити домашні матчі в рідних стінах стадіону Центральний.

А по завершенні сезону 2019/20 можливо було б розглянути питання ще глобальніше, затвердивши план реалізації проекту, що пропонується футбольними функціонерами та депутатами місцевих рад Черкаської області: «Про підтримку ініціативи ОПФК «Черкащина» щодо покращення роботи відділень футболу дитячих спортивних шкіл міста й області у сфері відбору й підготовки кваліфікованих футболістів для команд МСК «Дніпро» та ОПФК «Черкащина».

Впевнені, це пішло б на користь усім нам!

З повагою від засновників ОПФК” Черкащина”:

президент футбольно-футзального клубу “Зоря-Академія” ОТГ Білозір’я Станіслав Ковтун

ректор “Академії” Всеукраїнський центр футболу і футзалу “Черкащина” Богдан Кравченко

голова Білозірської ОТГ Володимир Міцукголова Степанківської ОТГ Ігор Чекаленко