У Білозір’ї відкрито дитячо-юнацьку академію «Зоря-Черкаський Дніпро»

У Білозір’ї відкрито дитячо-юнацьку академію «Зоря-Черкаський Дніпро»

У вівторок, 22 листопада 2016 року, у селі Білозір’я Черкаської області відбулося урочисте відкриття навчально-оздоровчого комплексу Білозірської сільської академії футболу «Зоря-Черкаський Дніпро» для дітей та юнацтва.

Цей захід став справжнім святом для мешканців села, яке в цей день відвідало чимало почесних гостей, таких як президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та генеральний секретар організації Юрій Запісоцький.

Не оминули увагою поточну подію і представники місцевої влади, а саме голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, міський голова Черкас, почесний президент ФК «Черкаський Дніпро» Анатолій Бондаренко, народний депутат України Сергій Рудик, голова Білозірської сільської ради Володимир Міцук та інші.

Під час відкриття футбольної академії, зведення якої спрямоване на подальший розвиток дитячо-юнацького футболу у регіоні, лунали слова подяки на адресу одного із ініціаторів, ідейного натхненника та мецената проекту Володимира Лашкула та його сина Сергія Лашкула, який став головою Білозірської сільської академії. Вони ж, в свою чергу, наголосили на тому, наскільки важливим цей проект є для них, і продемонстрували усім бажаючим інфраструктуру центру, який включає в себе манеж зі штучним покриттям, роздягальні, спортзал, поле з трав’яним покриттям та гуртожиток. Цього ж дня обидва поля прийняли і перших відвідувачів, на яких відбулися виставкові футбольні матчі.