Академія – найважливіший проект в роботі ГО ФФК «Зоря-Академія» ОТГ Білозір’я»

Академія – найважливіший проект в роботі ГО ФФК «Зоря-Академія» ОТГ Білозір’я»

Розбудовуючи структуру аматорського футболу на Черкащині футбольний клуб став ініціатором створення Академії футболу і футзалу. На першому етапі була створена не державна спеціалізована дитячо-юнацька футбольна школа СДЮФШ «Черкаський Дніпро-Зоря», а 7 червня 2014 року розпочалося будівництво її навчально-тренувального компексу (далі НТК) і гуртожитку для вихованців школи. Пізніше СДЮФШ була преіменована в Білозірську сільську Академію футболу для дітей та юнацтва Черкаської області. На основі цієї Академії та розпочатого будівництва її НТК була створена Академія футболу і футзалу «Всеукраїнський навчально-тренувальний центр для дітей та юнацтва «Черкащина».
Відкритя такої маштабної новобудови стало знаковою подією для всієї України. Це було демонстрацією віри в майбутнє держави Україна, практичним підтвердженням дієвості реформ на селі та можливостей, які створили децентралізація влади і партнерство бізнесу з сільською громадою.

22 ЛИСТОПАДА 2016 РОКУ – БУЛО ВІДКРИТО НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНИЙ
КОМПЛЕКС АКАДЕМІЇ

Історичний день у житті села Білозір’я та Черкащини в цілому. ВСЬОГО ЧЕРЕЗ 2,5 РОКИ ПІСЛЯ ПОЧАТКУ БУДІВНИЦТВА (29 місяців), було відкрито новий навчально-оздоровчий комплекс Академії «Всеукраїнський центр футболу і футзалу для дітей та юнацтва «Черкащина» В святкових заходах прийняли участь керівники Черкаської області та міста Черкаси (Ткаченко Ю.О., Бондаренко А.В.), Федерації футболу України (А. Павелко, В. Костюченко, Ю. Запісоцький), голови регіональних федерацій футболу майже з усіх областей України, численні гості села Білозір’я, випускники Білозірської середньої школі №1, футболісти аматорської команди «Зоря» і професіональної команди «Черкаський Дніпро».