АКАДЕМІЯ “ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ФУТБОЛУ І ФУТЗАЛУ “ЧЕРКАЩИНА”

Академія - найважливіший проект в роботі ГО ФФК «Зоря-Академія» Черкаська область»

Розбудовуючи структуру аматорського футболу на Черкащині, футбольний клуб став ініціатором створення Академії футболу і футзалу. На першому етапі була створена недержавна спеціалізована дитячо-юнацька футбольна школа СДЮФШ «Черкаський Дніпро-Зоря», а 07 червня 2014 року розпочалося будівництво її навчально-тренувального компексу (далі НТК) і гуртожитку для вихованців школи. Пізніше СДЮФШ була переіменована в Білозірську сільську Академію футболу для дітей та юнацтва Черкаської області.

Потім розпочалося будівництво НТК Академії, а згодом – 22 листопада 2016 року, коли завершилося будівництво НТК і відбулося відкриття цієї спортивної споруди Академія отримала свою нинішню назву – Академія футболу і футзалу «Всеукраїнський навчально-тренувальний центр для дітей та юнацтва «Черкащина».
Відкритя такої маштабної новобудови стало знаковою подією для всієї України. Це було демонстрацією віри в майбутнє нашої держави, практичним підтвердженням можливостей громадської організації, її партнерства з сільською громадою, дієвості реформ на селі та можливостей, які створили децентралізація влади і партнерство бізнесу з сільською громадою.

22 листопада 2016 року – Історичний день у житті села Білозір’я та Черкащини в цілому. ВСЬОГО ЗА 2,5 РОКИ ПІСЛЯ ПОЧАТКУ БУДІВНИЦТВА (29 місяців), було відкрито новий навчально-оздоровчий комплекс Академії «Всеукраїнський центр футболу і футзалу для дітей та юнацтва «Черкащина» В святкових заходах взяли участь керівники Черкаської області та міста Черкаси (Ткаченко Ю.О., Бондаренко А.В.), Федерації футболу України (А. Павелко, В. Костюченко, Ю. Запісоцький), голови регіональних федерацій футболу майже з усіх областей України, численні гості села Білозір’я, випускники Білозірської середньої школи №1, футболісти аматорської команди «Зоря» і професіональної команди «Черкаський Дніпро».

Команди Академії “Всеукраїнський центр футболу і футзалу “ЧЕРКАЩИНА” вікових категорій від U-3 базуються в Білозір’ї Черкаської області

У розпорядженні «команд» два поля (одне з натуральним газоном і одне синтетичне з трибунами на 1000 місць), а також спортивний зал для міні-футболу з професіональним покриттям Taraflex. Також у навчально-тренувальному центрі розташований хостел (здатний прийняти близько 40 вихованців Академії та футболістів аматорських команд), зал для теоретичних занять, тренажерний зал, затишне кафе.​

Довідка

Академія "Черкащина" заснована в 2016 році. А в 2019 році Академія у співпраці з Асоціацією аматорського футболу України і Посольством Німеччини в Україні розпочала унікальний проект в дитячому садочку "Червона шапочка". Тут є всі умови для занять діточок 3-5 років за унікальною методикою, розробленою тренерами Академії. Найближчим часом буде відкрито ще три відділення в дитячих садочках навколишніх сіл: Дубіївка, Степанки, Хацьки.

Тренери Академії:

Інфраструктура

Стадіон

У розпорядженні «команд» два поля (одне з натуральним газоном і одне синтетичне з трибунами на 1000 місць), а також спортивний зал для міні-футболу з професіональним покриттям Taraflex.

Міні-поле

Зал і освіта

Освіта

Тренажерна зала

Харчовий блок

Хостел

Відеопрезентація

+38 050 237-33-32

ректор Академії Іван Подунай​

academiyabilozir@gmail.com

З питань роботи Академії

Керівництво академії

Іван Подунай

Ректор Академії

Юрій Колесник

Спортивний директор Академії

Юлія Авдєєва

Фінансовий директор Академії